Podkategoria: Serwisy i portale

 • Noclegi - Agroturystyka »

  Serwis z bazą ośrodków agroturystycznych, lokalnych atrakcji, restauracji, obiektów kulturalnych, sportowych, konferencyjnych, turystycznych. Portal agroturystyczny24.pl powstał z myślą o rozwoju agroturystyki w Polsce. Agroturystyczny24.pl wspiera postęp agroturystyki poprzez skatalogowanie i przystępne podanie informacji o obiektach agroturystycznych i usług im towarzyszących. Opisuje także najbardziej atrakcyjne krainy geograficzne naszego kraju poprzez charakterystykę krajobrazu wiejskiego, obrzędów ludowych i potraw regionalnych.Portal jest użyteczni dla osób szukających odpowiedniego dla siebie wypoczynku na łonie natury oraz dla firm poszukujących bazy noclegowo-konferencyjnej w celach biznesowych i rekreacyjnych. Reklamuje obiekty zapisane w naszej bazie w innych krajach, dzięki czemu wzmacnia postępującą dezagryzację wsi i ekoturystykę w Polsce.

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stancje »

  Propozycje stancji, wynajmu pokojów, akademików z całego kraju głównie dla studentów. Serwis nie jest zamknięty - nie ma konieczności rejestracji, w celu dodania nowego anonsu. Portal pokazuje lokalizacje mieszkania na mapkach, dzięki czemu łatwiej można sprawdzić gdzie znajduje się stancja. Dodatkową opcją jest przeglądanie ogłoszeń wg podziału na dzielnice. Istnieje także opcja wyróżnienia swojego anonsu, aby wyróżniało się wśród pozostałych. Cena promocji ogłoszenia to tylko 2 zł + podatek. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszego portalu

  Data dodania: 13 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania do wynajęcia »

  Przed zapoczątkowaniem roku akademickiego rzesze studentów zapoczątkowują poszukiwania lokalu mieszkalnego, który będą wynajmować przez okres nauki. Akademiki nie są w stanie zagwarantować miejsc noclegowych dla studiującej młodzieży. Jedyną ewentualnością dla większości jest dzierżawa domu. Na stronach naszego portalu internetowego wyszukać można wiele ciekawych lokali przeznaczonych dla studentów. Są to zwykle jednostkowe pokoje w dzierżawionych kwaterach przez kilka osób. To idealny sposób na zmniejszenie kosztów związanych z najmem miejsca noclegowego.

  Data dodania: 11 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pensjonaty Zakopane »

  Ipokój to system rezerwacji przez internet pozwalający bez ryzyka, ekspresowo i efektywnie zarezerwować pokój, domek lub apartament w wyłonionym przez Ciebie miejscu. Platforma umożliwia bezpieczeństwo i wygodę rezerwacji oraz możliwość oceny pokoju po ukończeniu pobytu. Wszystkie obiekty znajdujące się w bazie systemu są wypróbowane i pewne co dodatkowo polepsza bezpieczeństwo i pewność rezerwacji. Nie musisz już martwić się, czy wpłacona zaliczka nie zginie. W tym momencie możesz skorzystać z bazy wypróbowanych i solidnych obiektów. Wyszukiwanie obiektów ułatwia i przyspiesza zaawansowana wyszukiwarka pozwalająca na szukanie obiektów spełniających określone parametry takie jak wyżywienie, region, rodzaj obiektu i tym podobne.

  Data dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mapa samochodowa Polski »

  Możliwość zastosowania mapy polski pozwala nam na trafne przystosowanie swojej trasy wędrówki. Wolno tak samo jak na innych, znanych mapach wyznaczyć sobie swoją drogę wędrówki. Na dodatek z lewej strony, blisko mapy mamy do dyspozycji komfortowy kalendarz, który z pewnością okaże się korzystny przy planowaniu długich podróży. O każdym z większych, naznaczonych na mapie miast możemy także ekspresowo otrzymać wiele pożytecznych wiadomości, starczy jedno kliknięcie w link, który pojawia się pod nazwą miasta.

  Data dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Serwisy i portale

Serwisy i portale - nowa strona:

Adres: