Podkategoria: Kolonie, zielone szkoły

 • Obozy językowe »

  Dla klientów chcących uczyć się języka obcego bardziej intensywnie niż na standardowych kursach stworzyliśmy Agencję Turystyki Językowej Lingwista. ATJ Lingwista posiada bogatą ofertę obejmującą zagraniczne kursy językowe zarówno dla klientów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. Nauka języka obcego w kraju, w którym ten język używany jest jako ojczysty daje nieporównanie lepsze efekty niż nauka w Polsce, gdzie liczne obowiązki często nie pozwalają nam na systematyczne utrwalanie wiedzy. Przebywając poza granicami jesteśmy zmuszeni do posługiwania się językiem obcym nie tylko podczas zajęć, lecz także w życiu codziennym. Często więc musimy stawić czoła nieszablonowym sytuacjom, gdzie język "książkowy” niewiele nam pomoże, np. podczas luźnej rozmowy na plaży czy w kawiarni. Powoduje to wzmożony wysiłek intelektualny i dużo szybsze przyswajanie wiedzy zdobytej na kursie. Tego typu wyjazdy są doskonałym uzupełnieniem wiedzy zdobytej podczas nauki w kraju. Ponadto przebywanie i nauka w międzynarodowym towarzystwie owocuje nowymi znajomościami, rozrywką, pozostawia niezatarte wspomnienia, posiada również wysoki walor poznawczy wynikający ze zwiedzania krajów o odmiennej kulturze i oczywiście języku.

  W naszej ofercie znajdą Państwo wiele ciekawych propozycji wyjazdów do Wielkiej Brytanii, USA, Francji, Niemiec, Włoch, Hiszpanii, a także na fascynujące wyspy Morza Śródziemnego: Maltę i Cypr. Nie ograniczamy się tylko do powyższych krajów i języków - proponujemy bowiem naukę w ponad 150 szkołach i collegach na całym świecie, umożliwiając poznanie nawet takich języków, jak arabski, japoński, portugalski, grecki czy rosyjski.

  ATJ LINGWISTA już od ponad 10 lat zajmuje się również turystyką rekreacyjną. Proponujemy wypoczynek głównie w basenie Morza Śródziemnego, głównie angielski na Cyprze, Malcie, Grecji, a także w innych krajach na całym świecie - m.in. Egipt, meksyk, Bułgaria.

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro podróży Azymut Wrocław - wycieczki objazdowe »

  Azymut Travel z siedzibą we Wrocławiu, to dynamicznie rozwijające się Biuro podróży. W dwóch wyszukiwarkach ofert oraz szeregu dodatkowych promocji last minute i first minute oferuje: wycieczki objazdowe, wyjazdy egzotyczne. Wczasy autokarem i samolotem, obozy i kolonie, wycieczki grupowe zagraniczne, krajowe, wyjazdy narciarskie.

  W łatwy sposób zaplanujemy wakacje i urlop korzystając z wyszukiwarek ofert. Nasi pracownicy we wrocławskim biurze podróży w każdej chwili pomogą w wyborze oferty i służą wiedzą z zakresu turystyki. Szanujemy Twoje pieniądze i czas dlatego wyszukujemy najlepsze oferty turystyczne dostępne na rynku. Wypoczynek z nami będzie wyjątkowy i będziesz miło powracał myślami do tych chwil, które spędziłeś na wakacjach, a które my zorganizowaliśmy. Sprzedajemy wycieczki w biurze online - dogodne rabaty oraz oferty last minute i first minute wylotów z Wrocławia, Krakowa, Rzeszowa, Łodzi, Warszawy. Sprzedaż także w naszym wrocławskim oddziale, dogodny dojazd i parking.

  Data dodania: 26 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla dzieci »

  Jeżeli chcielibyśmy, aby nasze kilkuletnie dziecko pobierało naukę języka angielskiego już od wczesnego dzieciństwa, zdecydowanie warto posłać je do niepublicznego przedszkola językowego, gdzie nauka języka angielskiego dla przedszkolaków jest niezmiernie ważną sprawą. Dzięki nauce języka angielskiego w przedszkolu, można być pewnym, że nasze dziecko, gdy już pójdzie do szkoły podstawowej, będzie miało znaczną przewagę nad rówieśnikami i po prostu będzie znało świetnie język obcy.
  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Posiadamy sieć przedszkoli uczących angielskiego w całej Polsce.

  Nie należy także zapominać o tym, że człowiek najefektywniej przyswaja swoją wiedzę zwłaszcza w wieku kilku lat, dzięki temu, angielski dla dzieci będzie na pewno łatwo wchodził.

  Data dodania: 28 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zielone szkoły »

  Mamy zaszczyt zaproponować Państwu pobyt Zielonych Szkół, spotkań integracyjnych, a oprócz tego wycieczek szkolnych i zakładowych w umiejscowionym w Kątach Rybackich Pensjonacie Nad Zalewem, położonym na uroczej Mierzei Wiślanej. Stąd rzut kamieniem do Malborka, Fromborka, i Trójmiasta. Pobyt u nas uatrakcyjniamy wycieczkami do tych miejscowości. Zakwaterowanie uczniów w pokojach dwu, trzy i cztero osobowych z całkowitym węzłem sanitarnym i telewizją. Serdecznie zapraszamy wszelkie zainteresowane osoby, a oprócz tego podmioty do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 23 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • kolonie 2011 »

  Lato to doskonały czas odpoczynku od edukacji i pracy, to czas, w którym możemy pomyśleć wreszcie o sobie i z dobrym skutkiem naładować akumulatory przed kolejnymi, długimi miesiącami wypełnionymi obowiązkami. Też nasze dzieci uwielbiają letni czas i bardzo chętnie wyjeżdżają na różnego typu kolonie i obozy. Nasza propozycja to możlwiość wspaniałego spędzenia czasu poprzez Twoją pociechę, to wakacje, o których będzie pamiętać poprzez całe 356 dni w roku nie mogąc się doczekać kolejnych. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową WWW, gdzie poznają Wy wszystkie detale mojej oferty.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyjazdy »

  Organizacja wypoczynku - Biuto Turystyczne Zofia - wyjazdy na obozy, wycieczki, zielone szkoły, ferie, kolonie dla dzieci i młodzieży. Zajmujemy się organizacją wypoczynku - wieloletnia praca dydaktyczno wychowawcza i bogate doświadczenie. Zróżnicowane oferty w określonych kategoriach wiekowych - nauka współdziałania, możliwość nauki jazdy na nartach. Organizujemy w Polsce obozy artystyczne i windsurfingowe nad morzem. Wybieramy najlepsze lokalizacje - zielone szkoły to doskonała odskocznia od codziennej nauki. Gotowe oferty wyjazdów z programami krajoznawczymi, edukacyjnymi i z programami integracyjnymi do odpowiednich grup wiekowych. Posiadamy jeszcze ogromny i niewykorzystany potencjał turystyczny.

  Data dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • EF Obozy językowe w Anglii dla młodzieży »

  Oferujemy integracyjne obozy i kursy językowe dla młodzieży w Anglii. Program kursu został specjalnie przystosowany dla nastolatków poniżej 16 roku życia. Kursy składają się z 20 godzin lekcyjnych tygodniowo i są prowadzone na 8 poziomach zaawansowania.

  Po zajęciach czeka Was przygoda z kulturą i architekturą każdego z miast. Wejścia do muzeum, koncerty, zwiedzanie zabytków, całodniowe i weekendowe wycieczki do innych miast lub innych krajów, lekcje nurkowania, imprezy na jachcie i wiele innych.

  Wybierz grupowe obozy językowe w Anglii i wyjedź razem z rówieśnikami oraz opiekunem z Polski do jednego z brytyjskich miast: Bournemouth, Bristol, Bath, Cambridge lub też na Maltę i Santa Cruiz. Znajdziesz tam ludzi z całego świata, w Twoim wieku, gotowych na wspaniałą przygodę z EF.

  Nastolatkom bardziej samodzielnym oraz posiadających doświadczenie w podróżowaniu proponujemy obozy językowe w formie wyjazdów indywidualnych. Największą zaletą takich wyjazdów jest bardziej elastyczny dobór terminu i miejsca kursu tj. Nowy Jork czy Santa Barbara.
  obozy językowe w Anglii
  studia za granicą

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zimowe »

  Agenda biuro podróży - wyjedź z nami, polecamy kolonie dla dzieci i obozy młodzieżowe. Biuro organizuje wyjazdy studenckie, kolonie dla dzieci, obozy letnie i zimowe: młodzieżowe, sportowe, konne, językowe, aktywne, jeździeckie. Przekonaj się i zobacz czy warto - sprawdź nas i skorzystaj z oferty. Oferowane zimowiska, kolonie sportowe i narciarskie oraz obozy organizujemy nad morzem i w górach polskich. Organizator wypoczynku BP Agenda - organizacja obozów, oferty na lato i zimę - spływy kajakowe, tramping, obozy ekstremalne, i trekking.

  Data dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Podróży Natalie Travel Krzysztof Wiśniewski »

  Jesteśmy młodym, prężnie działającym biurem podróży, specjalizującym się w organizacji różnego rodzaju form wypoczynku dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej.W ciągu roku organizujemy wycieczki szkolne i zakładowe, zielone szkoły i kolonie, obozy letnie i zimowe, wczasy indywidualne i rodzinne oraz różnego rodzaju wyjazdy integracyjne w Polsce i za granicą.Oferując niskie ceny, gwarantujemy zarówno wysoką jakość naszych usług oraz profesjonalną obsługę pilotów i przewodników. Wysoki standard hoteli, dobre wyżywienie oraz luksusowej klasy transport powinny zachęcić Państwa do współpracy z naszym biurem.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Obozy konne »

  Zapraszamy serdecznie do poznania biura Travel Shop. Biuro podróży stawia na jakość, dlatego od lat jest pozytywnie postrzegane przez rodziców jako to, które przygotowuje najlepszej jakości wakacje dla dzieci i młodzieży. W bogatej ofercie znajdziecie zarówno najlepsze kolonie nad morzem, tylko w sprawdzonych ośrodkach, tylko z profesjonalnym programem pobytowym. Jeżeli chodzi o obozy młodzieżowe, to biuro stawia na wyjątkowej jakości programy tematyczne. Otrzymasz propozycje na obozy konne, taneczne czy piłkarskie. Zatem koniecznie już dzisiaj co mogą zaproponować w Travel Shop

  Data dodania: 26 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kolonie dziecięce »

  Nasza firma jest na rynku od 17 lat. Przez ten czas zbudowaliśmy znaczącą markę na rynku polskim, która nieustannie wprowadza innowacje oraz podwyższa jakość swoich usług. Nasza oferta prezentuje różnego rodzaju wyjazdy wakacyjne dla dzieci i młodzieży w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach w rozsądnych cenach. Liczy się dla nas zadowolenie każdego klienta, jego bezpieczeństwo oraz udana zabawa. Cechuje nas doświadczenie oraz profesjonalizm. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wycieczek na naszej stronie.

  Data dodania: 31 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem - Vademecum »

  Planujesz zwiedzanie Krakowa? Przemyśl, czy nie warto zainteresować się ewentualnością zwiedzania Krakowa z licencjonowanym przewodnikiem. Vademecum zagwarantuje Ci znakomicie przygotowane zwiedzanie królewskiego Krakowa.

  Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem w bardzo wielu przypadkach wiąże się z wydaniem sporych pieniędzy. Tylko oferta Vademecum zapewnia szansę doskonalszego zwiedzania Krakowa za tylko 19 zł. Nasi przewodnicy z zaangażowaniem, pasją i wyjątkową wiedzą przedstawią Ci Kraków widziany oczami największych miłośników miasta.

  Zgłoś się na zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem! Zobacz zabytki Krakowa, takie jak: Stare Miasto, Droga Królewska, Komnaty na Wawelu, Katedra Wawelska, Kazimierz, synagogi na Kazimierzu, Bazylika Mariacka, ołtarz Wita Stwosza, Sukiennice, Fabryka Schindlera, Podziemia Rynku.

  Zobacz cennik zwiedzania Krakowa

  Vademecum (z języka łacińskiego – „pójdź ze mną”) – to zaproszenie i obietnica. Pozwól nam się poprowadzić, ruszajmy razem w miasto! Rozsmakuj się w Krakowie, poznawaj go na swój własny sposób. To niezwykłe miejsce, w którym naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Nie sposób jednak poznać je zupełnie: zawsze pokazuje tylko którąś ze swych twarzy, pozwalając odkrywać się wciąż na nowo, bez końca, jak długo starczy czasu, sił i ochoty.

  Daj się przekonać - i pójdź z nami!Zachęcamy do rezerwacji elektronicznej na stronie www.vmkrakow.pl.

  Przyłącz się!

  Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem tylko z Vademecum!

  Data dodania: 14 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mój Londyn tanie kolonie »

  Zapraszamy do zapoznania się się z ofertą naszego biura. Organizujemy tanie wyjazdy dla dzieci. O każdej porze roku, gdy nie ma szkoły rodzice mają zawsze problem co zrobić z dzieckiem. Dzięki naszemu buru Wasza pociecha zdobędzie nowe doświadczenia i wspaniale spędzi czas, a Państwo będą spokojni, że jest pod dobrą opieką. Oferujemy również wyjazdy rodzinne. Współpracujemy z wieloma hostelami, zarówno krajowymi, jak i zagranicznymi. Pozwala to na zorganizowanie wspaniałej wycieczki tanim kosztem.

  Data dodania: 14 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kolonie »

  Biuro Podróży Szarpie Travel zajmuje się organizacją imprez turystycznych. Firmę tworzą kierownicy, wychowawcy oraz piloci wycieczek. Wszyscy posiadają odpowiednie kwalifikacje oraz duże doświadczenie poparte pasją wykonywanego zawodu. Nasze Biuro Podróży wyróżnia wysoka jakość oferty poparta stosownymi zezwoleniami, koncesjami, ubezpieczeniami oraz certyfikatami. Oferujemy wycieczki dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu uzyskujemy ich satysfakcję.

  Data dodania: 04 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Turystyczne Jupiter »

  Biuro Turystyczne Jupiter z Warszawy oferuje swym klientom niezwykle atrakcyjne wycieczki krajowe oraz zagraniczne. Szczególnie specjalizuje się ono w organizacji wyjazdów kolonijnych i obozów dla dzieci oraz młodzieży. Wycieczki organizowane przez to biuro mają ciekawe wartości edukacyjne, poznawcze i integracyjne. Za każdym razem są one odpowiednio dostosowane do wieku dzieci i młodzieży. Warto zapoznać się z ofertą. Zapraszamy na stronę internetową w celu zapoznania się z naszą pełną ofertą wycieczek.

  Data dodania: 16 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Podróży Almatur w Łodzi »

  Almatur Łódź już od ponad 50 lat organizuje wyjazdy w czasie wakacji i ferii zimowych dla dzieci i młodzieży, studentów oraz osób dorosłych. Obecnie głównymi odbiorcami naszej oferty są najmłodsi, jednak posiadamy propozycje dla osób w każdym wieku. W tym czasie nawiązaliśmy kontakty z najbardziej renomowanymi firmami w kraju i za granicą, co przekłada się na jakość proponowanych usług oraz zbudowaliśmy własną infrastrukturę turystyczną - ośrodki wypoczynkowe, autokary oraz doświadczoną kadrę pracowników. Niemniej jednak, pomimo tych elementów, jesteśmy w dalszym ciągu niezwykle atrakcyjni cenowo. Naszą specjalizacją są oferty letnich i zimowych obozów i kolonii skierowane do młodzieży szkolnej i studentów. Organizujemy wyjazdy tematyczne, związane z zainteresowaniami, obozy językowe i praktyki za granicą, oferujemy bilety lotnicze w atrakcyjnych cenach oraz międzynarodowe legitymacje uprawniające do zniżek. Zapraszamy

  Data dodania: 31 03 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kolonie, zielone szkoły

Kolonie, zielone szkoły - nowa strona:

Adres: