Podkategoria: Rejsy

 • Rejsy po morzu śródziemnym »

  Biuro turystyczne SolemioTravel powstało w odpowiedzi na wschodzące zainteresowanie wyjazdami a szczególnie możliwością ich zarezerwowania poprzez Internet. Biuro podróży zostało stworzone na podstawie kilkuletnich doświadczeń właścicieli w branży turystycznej. SolemioTravel posiada bardzo obfitą ofertę skierowaną dla różnych grup wiekowych o przeróżnych zainteresowaniach i wymaganiach pragnących znaleźć dla siebie interesujący sposób spędzenia urlopu m.in. wyprawy samolotowe, autokarowe, rejsy, podróże po egzotycznych krainach oraz wiele innych ofert.

  Data dodania: 22 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rejsy morskie »

  Każdego roku może się pojawić kłopot, gdzie tym razem pojechać na urlop? Jeżeli zawsze wybieramy ulubione wypoczynkowe miejsce, warto może coś w tym temacie zmienić? Idealną alternatywą dla wszystkich tych, którzy cenią wakacyjny wypoczynek wypełniony wrażeniami będzie żeglowanie. Jako punkt wyprawy powinno się wówczas wybrać Mazurskie Jeziora. Obszar uroczych jezior bardzo dobrze będzie się nadawać na tego typu urlop. Trzeba pamiętać, jeżeli do tej pory do czynienia nie mieliśmy z zasadami, które kryje w sobie żeglowanie musimy się do tego typu wyprawy bardzo solidnie przysposobić. Z początku trzeba nauczyć się podstawowych rzeczy, by stwierdzić, czy naprawdę będziemy gotowi na to, by porwać się na taką wyprawę. Jeśli ten punkt już mamy z głowy i uznamy, że na pewno chcemy, by żeglowanie stało się sposobem na spędzenie tegorocznych wakacji, zostanie nam już bardziej szczegółowa nauka związana z tą rozrywką. Nie mając jednak styczności z tematem, ponieważ wiedzę mamy jedynie w na teorii, powinniśmy poradzić się osób znających się w tej tematyce. Najlepiej, gdy taka osoba jest z nami podczas nauki, ponieważ tylko wtedy będziemy w stanie całkowicie cieszyć się tym, co niesie za sobą taka wyprawa.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rejsy i czartery jachtów »

  Serwis niekwestionowanego lidera na polskim rynku w zakresie organizacji rejsów żeglarskich oraz czarterów jachtów żaglowych we wszystkich zakątkach globu.W serwisie znaleźć można bogatą ofertę czarterów jachtów żaglowych i motorowych w takich destynacjach jak Chorwacja, Grecja, Hiszpania czy też egzotyczne Karaiby i Seszele. Osobom bez uprawnień, firma GlobTourist, pomaga także w znalezieniu odpowiedniego skippera.Poza czarterami jachtów, które ze względu na swą charakterystykę, skierowane są raczej do bardziej zamożnych klientów lub tych, żeglujących w większych grupach, firma oferuje bogatą ofertę rejsów.Rejsy to usługa z której mogą skorzystać dosłownie wszyscy - i ci, którzy stawiają pierwsze kroki pod żaglami, jak i ci posiadający wieloletnie doświadczenie żeglarskie. Zaznaczyć tu należy, że aby wziąć udział w rejsie, nie są wymagane od ich uczestników, żadne uprawnienia żeglarskie.W ofercie znajdziemy popularne rejsy w Chorwacji, Grecji a dla bardziej wymagających przygotowano prawdziwe rarytasy - rejsy na Seszelach i Karaibach. Dodać należy także, że nasza usługa - "rejsy grecja" zyskała uznanie naszych klientów do tego stopnia, iż otrzymała niezależne wyróżnienie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i odwiedzenia naszego serwisu.

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rejsy »

  DobreRejsy.pl to witryna skierowana do wszystkich amatorów aktywnego wypoczynku nad wodą, podczas rejsów - zarówno rejsów żeglarskich jak i rejsów na statkach. Rejsy stają się coraz popularniejszą formą spędzania urlopu czy też wymarzonych wakacji. Wychodząc naprzeciw rosnącej grupie osób zainteresowanych tą formą wypoczynku, powstał serwis DobreRejsy.pl. Na stronach serwisu znaleźć można przewodniki po najciekawszych destynacjach, takich jak Chorwacja, Grecja, Azory, Wyspy Kanaryjskie czy też Włochy. Co warte podkreślenia - przewodniki są napisane tak, aby jak najbardziej przybliżyć czytelnikom historię i kulturę opisywanych miejsc. Niewątpliwie dzięki takiemu podejściu autorów, czytelnik - osoba potencjalnie wybierająca się w rejs, zyska szeroką wiedzę na temat oglądanych zabytków czy też cudów natury. Z prezentowanych przewodników szczególnie zadowoleni będą rodzimi żeglarze, wybierający rejsy chorwacja, jako najczęstszy kierunek swojej żeglugi. W serwisie znajduje się przewodnik po Chorwacji, dzięki czemu, każdy żeglarz wybierający się na rejsy w tym kraju, pozna jego historię i kulturę.

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu.

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Rejsy

Rejsy - nowa strona:

Adres: