Podkategoria: Mazowieckie

  • Baterie słoneczne na pole namiotowe »

    Baterie słoneczne to doskonały pomysł na zasilanie pola namiotowego. Maksymalne obciążenie pól namiotowych przypada latem - kiedy baterie słoneczne produkują najwięcej energii elektrycznej. Z baterii słonecznej można ładować akumulator za pośrednictwem regulatora ładowania a następnie za pomocą przetwornicy wyprodukować napięcie 230V - potrzebne do typowych urządzeń domowych.

    Ogniwa fotowoltaiczne posiadają długą żywotność dlatego inwestycja w źródło odnawialne tego typu nie jest obarczona ryzykiem że konieczny będzie drogi serwis instalacji. Dodatkową zaletą montażu baterii słonecznych jest podnoszenie prestiżu pola namiotowego lub kempingu. Dodatkowo zwiększa się świadomość ekologiczna przybyłych gości i poprawia spojrzenie na problemy ochrony środowiska. Warto zaznaczyć że pola namiotowe, domki letniskowe i kempingi często są sytuowane w obszarze parków i rezerwatów przyrody i nastawione są na ludzi którzy kochaja przyrdę. Stąd ich instalacja jest niejako wpisana w tego typu miejsca.

    Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu i zapoznania się z naszym cennikiem. Na bieżąco aktualizowane są dostępności produktów i z dnia na dzień rozszerzana jest nasza oferta.

    Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Mazowieckie

Mazowieckie - nowa strona:

Adres: