Podkategoria: Windsurfing

 • Szkoła windsurfingu w Krynicy Morskiej. »

  Swoją pracę zaczynamy o godzinie dziewiątej trzydzieści rano. Mamy około pół godziny na przygotowanie sprzętu do pracy. Chwilę przed dziesiąta przychodzą i po założeniu pianek są gotowi do zajęć. Każdy z naszych klientów który wykupił kurs windsurfingu które sprzedaje szkoła windsurfingu jest traktowany tak samo dobrze. Nie dzielimy klientów na lepszych czy gorszych, instruktor zawsze do zajęć przykłada się tak samo. Kury windsurfingu grupowe trwają przez siedem dni w tygodniu od poniedziałku do niedzieli, po cztery godziny dziennie. Bloki szkoleniowe podzielone są na dwa w ciągu dnia po dwie godziny rano, oraz dwie po południu. Takie rozłożenie kursu windsurfingowego sprawia że windsurfing jest mniej męczący a uczniowie szkoły windsurfingu szybciej nabywają nowe umiejętności. Oprócz grupowych kursów windsurfingu prowadzimy indywidualne kursy windsurfingu. Jest to dziesięciogodzinny blok szkoleniowy z zajęciami podzielonymi w taki sposób aby umożliwić uczniowi jak najszybsze zdobywanie nowych umiejętności. Zajęcia te są ustawione pod względem możliwości fizycznych. Szkoła windsurfingu działa do godziny dziewiętnastej a ludzie w niej pracujący muszą jeszcze posprzątać sprzęt windsurfingowy i zamknąć bazę. Około dwudziestej szkółka windsurfingu prawie pustoszeje i na terenie bazy zostaje jedynie osoba odpowiedzialna za pilnowanie sprzętu.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła kitesurfingu »

  Akademia SurfPoint organizuje obozy dla zwolenników sportów wodnych, a konkretnie windsurfingu jak też kitesurfingu. W czasie obozu młodzież jest zakwaterowana w namiotach 3 osobowych w stylu iglo po 2 osoby. Wszystko dla wygodny uczestników obozu. W czasie obozu odbywa się szkolenie windsurfingu lub kitesurfingu. W międzyczasie uczestnicy obozu mogą pograć w piłkę plażową, siatkową lub nożną, oglądnąć filmy szkoleniowe jak też freestylowe, pogrillować, wziąć udział w karaoke jak też wielu innych aktywnościach. Na stronie akademii SurfPoint wyszukasz informacje o obecnych wydarzeniach z życia szkoły, o windsurfingu i kitesurfingu, praktyczne porady, galeria, rezerwacje, terminy kursów kitesurfingu jak też windsurfingu, opis bazy Posejdon jak też Maszoperia, relacje z imprez a też wypożyczalnia sprzętu do windsurfingu, a ponadto kitesurfingu. Obozy windsurfingu jak też kitesurfingu to doskonały asumpt do czynnego odpoczynku oraz podniesienia umiejętności w owych sportach. Posiadasz pytania? Twoją ciekawość zaspokoi online konsultant na naszej stronie www SurfPoint.pl.

  Data dodania: 01 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zajęcia teoretyczne oraz rekreacyjne »

  Surf Brother przy Ośrodku Wypoczynkowym Koral. Windsurfing - szkoły windsurfingu, Zatoka Pucka. Zapraszamy na windsurfing na półwysep helski. Też obozy dla dzieci oraz obozy dla młodzieży. Lekcje indywidualne i w grupach. Profesjonalna szkoła Windsurfingu - Chałupy, półwysep helski - umiarkowany wiatr i płytka woda. Oferujemy szkolenia, kursy windsurfingowe - nauka indywidualna oraz grupowa. Zajęcia teoretyczne oraz rekreacyjne, sklepik ze sprzętem specjalistycznym, ubranie piankowe. Pływamy na deskach, windsurfing - deski EasyRider M i 360Evolution. Szkoły windsurfingu - także wypożyczalnia sprzętu windsurfingowego.

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka nurkowania »

  Pomorskie Centrum Nurkowania Submarine - nurkowanie Gdynia, Gdańsk, trójmiasto. Niezapomniane wrażenia - nurkowanie z łodzi na Bałtyku. W ofercie szkolenia i kursy nurkowe (też nurkowanie dla dzieci), kursy ratownictwa, EFR pomocy medycznej, pierwszej pomocy i motorowodne. Kursy DAN, PADI, OWD i Gas Belendera. Wyjazdy nurkowe - Chorwacja Wyspa Vis Komiza, Malta, Meksyk, Egipt. Wraki północno-zachodniego Bałtyku (Szwecja) - plan wyjazdu na stronie. Sklep nurkowy oferuje sprzęt nurkowy - sprzedaż sprzętu nurkowego. Serwis sprzętu nurkowego - napełnianie butli nurkowych, skutery nurkowe, wypożyczanie sprzętu nurkowego. Nauka nurkowania - zapraszamy na kursy nurkowania technicznego. Także nurkowanie wrakowe na Bałtyku.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kitesurfing »

  Kitesurfing powstał w wyniku rozwoju innych sportów takich jak windsurfing czy żeglarstwo. Rozliczne szkoły oferują szkolenia dla dzieci i nastolatków a także prowadzą szkolenia wyjazdowe dla pełnoletnich, zarówno indywidualne jak i grupowe, przykładowo dla firm. Jest to sport, w którym nie trzeba mieć jakichś unikatowych zdolności – wystarczy umieć pływać i w miarę dobrze utrzymywać równowagę. Ważna jest szczególnie odwaga i chęci. Sport ten przynosi okazję na poznanie dalekich zakątków naszego globu, tych najładniejszych i najgorętszych – w takich albowiem miejscach w większości wypadków odbywają się szkolenia, zajęcia, konkursy. Jest to świetny zamysł na spędzanie wakacyjnego czasu. Na takich wyjazdach mamy możliwość poznania nowych nieprzeciętnych osób, które posiadają analogiczne do naszych zamiłowania. Podsumowując kitesurfing to pokaźna dawka adrenaliny w otoczeniu natury a wiadomo, że sprawność fizyczna to fundament dobrego zdrowia. Zapraszamy do zainteresowania się tym nietuzinkowym i szalenie efektownym wizualnie sportem.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sklep żeglarski YachtAman »

  Internetowy sklep żeglarski z Bydgoszczy - YachtAman zajmujący się sprzedażą wysyłkową osprzętu żeglarskiego na terenie całej Polski ma w ofercie: liny żeglarskie, koła ratunkowe, kamizelki pneumatyczne, kamizelki asekuracyjne i kamizelki ratunkowe z atestem PRS, chemię jachtową, farby jachtowe, emalie poliuretanowe, farby przeciwporostowe, kleje szkutnicze, materiały do remontu łodzi, akcesoria szkutnicze, uszczelniacze i masy klejąco-uszczelniające sikaflex. Największy wybór systemów refowania żagli takich jak: sztywne sztagi, rolery foka, rolfoki, bomy z rolerem grota oraz rolery genakera oraz kompleksowo do tego mamy ofertę szycia żagli w żaglowni. YachtAman posiada też systemy sterowe, przedłużacze rumpla, organizery pokładowe, stopery fałowe i kamizelki pneumatyczne renomowanej firmy Spinlock, wiosła, pagaje, bosaki, knagi, kotwice, polery, liny żeglarskie, bloki, zawiasy, kompasy, kabestany, sztormiaki, odbijacze, drabinki do wody, pantografy, farby przeciwporostowe, akcesoria żeglarskie, akcesoria jachtowe, pamiątki żeglarskie i prezenty dla żeglarzy. Sklep żeglarski YachtAman to duży wybór takich towarów jak: wózki slipowe, wózki do silników zaburtowych, łodzie, pontony i kajaki. Najczęściej zaglądają do nas Żeglarze z największych miast w Polsce takich miast jak: Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków, Szczecin, Gdańsk, Gdynia, Łódź, Katowice, Lublin, Rzeszów, Olsztyn, Elbląg, Toruń, Bydgoszcz i dokonują zakupu osprzętu żeglarskiego znanych i renomowanych merek takich jak: Spinlock, Profurl, Sportis, The Stork, Owatrol, Oliva, Pem, Wichard, MAST, Holt. Sklep żeglarski YachtAman to miejsce stworzone specjalnie dla żeglarzy i miłośników sportu oraz turystyki wodnej.

  Data dodania: 17 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kursy, Nauka kitesurfingu półwysep »

  Kwatery Chałupy windsurfing - Surf Brother - ciekawe obozy windsurfingowe. Szkoła Windsurfingu Surf Brother, Chałupy, półwysep helski. Oferujemy Państwu kursy kitesurfingu i kursy windsurfingu oraz atrakcyjne obozy windsurfingowe nad morzem Bałtyckim - nauka indywidualna i grupowa windsurfingu. W ofercie też wypożyczalnia sprzętu wodnego. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na obozy i windsurfing na półwysep helski. Szkoły Kitesurfingu i szkoły windsurfingu zapraszają do zapoznania się z ofertą - przydatna nauka kitesurfingu na półwyspie helskim Chałupy.

  Data dodania: 08 03 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Windsurfing

Windsurfing - nowa strona:

Adres: