Strony związane z hasłem 'obozy':

 • Obozy językowe »

  Dla klientów chcących uczyć się języka obcego bardziej intensywnie niż na standardowych kursach stworzyliśmy Agencję Turystyki Językowej Lingwista. ATJ Lingwista posiada bogatą ofertę obejmującą zagraniczne kursy językowe zarówno dla klientów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. Nauka języka obcego w kraju, w którym ten język używany jest jako ojczysty daje nieporównanie lepsze efekty niż nauka w Polsce, gdzie liczne obowiązki często nie pozwalają nam na systematyczne utrwalanie wiedzy. Przebywając poza granicami jesteśmy zmuszeni do posługiwania się językiem obcym nie tylko podczas zajęć, lecz także w życiu codziennym. Często więc musimy stawić czoła nieszablonowym sytuacjom, gdzie język "książkowy” niewiele nam pomoże, np. podczas luźnej rozmowy na plaży czy w kawiarni. Powoduje to wzmożony wysiłek intelektualny i dużo szybsze przyswajanie wiedzy zdobytej na kursie. Tego typu wyjazdy są doskonałym uzupełnieniem wiedzy zdobytej podczas nauki w kraju. Ponadto przebywanie i nauka w międzynarodowym towarzystwie owocuje nowymi znajomościami, rozrywką, pozostawia niezatarte wspomnienia, posiada również wysoki walor poznawczy wynikający ze zwiedzania krajów o odmiennej kulturze i oczywiście języku.

  W naszej ofercie znajdą Państwo wiele ciekawych propozycji wyjazdów do Wielkiej Brytanii, USA, Francji, Niemiec, Włoch, Hiszpanii, a także na fascynujące wyspy Morza Śródziemnego: Maltę i Cypr. Nie ograniczamy się tylko do powyższych krajów i języków - proponujemy bowiem naukę w ponad 150 szkołach i collegach na całym świecie, umożliwiając poznanie nawet takich języków, jak arabski, japoński, portugalski, grecki czy rosyjski.

  ATJ LINGWISTA już od ponad 10 lat zajmuje się również turystyką rekreacyjną. Proponujemy wypoczynek głównie w basenie Morza Śródziemnego, głównie angielski na Cyprze, Malcie, Grecji, a także w innych krajach na całym świecie - m.in. Egipt, meksyk, Bułgaria.

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro podróży Azymut Wrocław - wycieczki objazdowe »

  Azymut Travel z siedzibą we Wrocławiu, to dynamicznie rozwijające się Biuro podróży. W dwóch wyszukiwarkach ofert oraz szeregu dodatkowych promocji last minute i first minute oferuje: wycieczki objazdowe, wyjazdy egzotyczne. Wczasy autokarem i samolotem, obozy i kolonie, wycieczki grupowe zagraniczne, krajowe, wyjazdy narciarskie.

  W łatwy sposób zaplanujemy wakacje i urlop korzystając z wyszukiwarek ofert. Nasi pracownicy we wrocławskim biurze podróży w każdej chwili pomogą w wyborze oferty i służą wiedzą z zakresu turystyki. Szanujemy Twoje pieniądze i czas dlatego wyszukujemy najlepsze oferty turystyczne dostępne na rynku. Wypoczynek z nami będzie wyjątkowy i będziesz miło powracał myślami do tych chwil, które spędziłeś na wakacjach, a które my zorganizowaliśmy. Sprzedajemy wycieczki w biurze online - dogodne rabaty oraz oferty last minute i first minute wylotów z Wrocławia, Krakowa, Rzeszowa, Łodzi, Warszawy. Sprzedaż także w naszym wrocławskim oddziale, dogodny dojazd i parking.

  Data dodania: 26 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wyjazdy językowe »

  Biuro turystyki edukacyjnej AS organizuje wyjazdy językowe. Są to wyjazdy za granicę na kursy języka angielskiego w krajach anglojęzycznych, np. w USA, Wielkiej Brytanii, czy Australii. Kursy te prowadzą zagraniczne szkoły językowe dla obcokrajowców. Są wśród nich zajęcia z języka ogólnego lub specjalistycznego, np. biznesowego, a także szkolenia przygotowujące do egzaminów z języka angielskiego, np. IELTS, FCE. Prowadzone są w międzynarodowych grupach i mają intensywność od 3 do 6 godzin dziennie. Można je rozpocząć w dowolny poniedziałek w trakcie całego roku i uczyć się wybraną ilość czasu - od tygodnia do całego roku. Uzupełnieniem oferty dla dorosłych, są odbywające się w takich krajach, jak Anglia, Malta czy Cypr obozy językowe dla dzieci i młodzieży. Organizowane są one w letnie i zimowe wakacje. Ich program obejmuje naukę języka obcego, zajęcia pozalekcyjne (rekreacyjne, sportowe i in.) oraz wycieczki. Biorą w nich udział młodzi ludzie z całego świata, co stwarza możliwość do nawiązania międzynarodowych przyjaźni.

  Data dodania: 02 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek wczasowo-kolonijny "Janina" »

  Zajmujesz się organizacją wypoczynku dla dzieci i młodzieży? Szukasz ośrodka w którym kolonie będą ciekawe, niezależnie od pogody? Wybierz wakacje w Łebie i Ośrodek kolonijny „Janina”! Zapewniamy doskonałe warunki oraz wiele atrakcji, dzięki którym nikt nie będzie się zanudzać. Cicha i spokojna okolica, atrakcyjne usytuowanie. To znakomite najlepsze miejsce na obozy młodzieżowe, zielone szkoły, biwaki, kolonie. Nasz ośrodek posiada kartę kwalifikacyjną, a pracownicy mają ogromne doświadczenie związane z wypoczynkiem dzieci. Wybierz "Janinę", zapewniamy świetne wakacje i pomoc w organizacji pobytu.

  Data dodania: 18 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesne i atrakcyjne wyjazdy studenckie »

  Wakacje są najlepszym momentem na urlop. lecz już w tej chwili powinno się zastanowić się o zarezerwowaniu podróży, jeśli myślimy o spędzeniu go w cudownym miejscu.wspaniałe wakacje oraz zasłużony odpoczynek należy się każdemu studentowi więc z niepokalanym sumieniem zajmijmy się zarezerwowaniem podróży. jeśli chcemy poopalać się na rozgrzanych i piaszczystych plażach powinniśmy wybrać się do Portugalii. Jesttodla nas okazja, której nie możemy zaprzepaścić. Nie da się ukryć, że będzie to dla nas spełnienie naszych najlepszych marzeń, więc nie zabierajmy sobie tak cudownejszansy.

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła kitesurfingu »

  Akademia SurfPoint organizuje obozy dla zwolenników sportów wodnych, a konkretnie windsurfingu jak też kitesurfingu. W czasie obozu młodzież jest zakwaterowana w namiotach 3 osobowych w stylu iglo po 2 osoby. Wszystko dla wygodny uczestników obozu. W czasie obozu odbywa się szkolenie windsurfingu lub kitesurfingu. W międzyczasie uczestnicy obozu mogą pograć w piłkę plażową, siatkową lub nożną, oglądnąć filmy szkoleniowe jak też freestylowe, pogrillować, wziąć udział w karaoke jak też wielu innych aktywnościach. Na stronie akademii SurfPoint wyszukasz informacje o obecnych wydarzeniach z życia szkoły, o windsurfingu i kitesurfingu, praktyczne porady, galeria, rezerwacje, terminy kursów kitesurfingu jak też windsurfingu, opis bazy Posejdon jak też Maszoperia, relacje z imprez a też wypożyczalnia sprzętu do windsurfingu, a ponadto kitesurfingu. Obozy windsurfingu jak też kitesurfingu to doskonały asumpt do czynnego odpoczynku oraz podniesienia umiejętności w owych sportach. Posiadasz pytania? Twoją ciekawość zaspokoi online konsultant na naszej stronie www SurfPoint.pl.

  Data dodania: 01 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zajęcia teoretyczne oraz rekreacyjne »

  Surf Brother przy Ośrodku Wypoczynkowym Koral. Windsurfing - szkoły windsurfingu, Zatoka Pucka. Zapraszamy na windsurfing na półwysep helski. Też obozy dla dzieci oraz obozy dla młodzieży. Lekcje indywidualne i w grupach. Profesjonalna szkoła Windsurfingu - Chałupy, półwysep helski - umiarkowany wiatr i płytka woda. Oferujemy szkolenia, kursy windsurfingowe - nauka indywidualna oraz grupowa. Zajęcia teoretyczne oraz rekreacyjne, sklepik ze sprzętem specjalistycznym, ubranie piankowe. Pływamy na deskach, windsurfing - deski EasyRider M i 360Evolution. Szkoły windsurfingu - także wypożyczalnia sprzętu windsurfingowego.

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • kolonie 2011 »

  Lato to doskonały czas odpoczynku od edukacji i pracy, to czas, w którym możemy pomyśleć wreszcie o sobie i z dobrym skutkiem naładować akumulatory przed kolejnymi, długimi miesiącami wypełnionymi obowiązkami. Też nasze dzieci uwielbiają letni czas i bardzo chętnie wyjeżdżają na różnego typu kolonie i obozy. Nasza propozycja to możlwiość wspaniałego spędzenia czasu poprzez Twoją pociechę, to wakacje, o których będzie pamiętać poprzez całe 356 dni w roku nie mogąc się doczekać kolejnych. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową WWW, gdzie poznają Wy wszystkie detale mojej oferty.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tignes »

  Biuro podróży Karlik przedstawia zróżnicowane oferty dla szukających zimowych wyjazdów. Po rejestracji konta jest dostęp do szczegółów dotyczących wyjazdów. Do danego klienta podchodzimy indywidualnie oraz z zaangażowaniem. Niedrogie obozy snowboardowe to oferta dla młodych i aktywnych osób. Naszym założeniem jest profesjonalna obsługa w miłej atmosferze. Polecamy wyjazd na snowboard do popularnej francuskiej miejscowości Tignes. Szczegółowe oraz aktualne informacje o ofercie umieszczone zostały na stronie internetowej.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obozy sportowe i kolonie »

  Ośrodek wypoczynkowy Revital leży na styku Pomorza i Wielkopolski. Revital jest współorganizatorem wyjazdów, takich jak obozy sportowe i kolonie. Dla gości z różnymi przypadłościami organizowane są turnusy rehabilitacyjne. Oferta ośrodka obejmuje korzystanie z solarium i aerobik wodny. Goście ośrodka mogą korzystać z kawiarni, parkingu czy sali gimnastycznej. Specjalnością ośrodka są wczasy odchudzające, obejmujące ćwiczenia, masaże i basen. Serwis zawiera zdjęcia ośrodka, cennik jego usług i plan dojazdu.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyjazdy »

  Organizacja wypoczynku - Biuto Turystyczne Zofia - wyjazdy na obozy, wycieczki, zielone szkoły, ferie, kolonie dla dzieci i młodzieży. Zajmujemy się organizacją wypoczynku - wieloletnia praca dydaktyczno wychowawcza i bogate doświadczenie. Zróżnicowane oferty w określonych kategoriach wiekowych - nauka współdziałania, możliwość nauki jazdy na nartach. Organizujemy w Polsce obozy artystyczne i windsurfingowe nad morzem. Wybieramy najlepsze lokalizacje - zielone szkoły to doskonała odskocznia od codziennej nauki. Gotowe oferty wyjazdów z programami krajoznawczymi, edukacyjnymi i z programami integracyjnymi do odpowiednich grup wiekowych. Posiadamy jeszcze ogromny i niewykorzystany potencjał turystyczny.

  Data dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obozy »

  Martwisz się jechać na wczasy na które rzeczywiście długo czekałeś. Zastanawiasz się czy masz stosowną sumę przeznaczonych na ten cel pieniędzy. W tym momencie nie musisz się dręczyć na naszej stronie internetowej można łatwo odszukać sporo fascynujących ofert na spędzenie wolnego czasu. Na witrynie odnajdziecie bardzo przydatną wyszukiwarkę naszych propozycyj w nieskomplikowany sposób selekcjonują państwo rodzaj przewozu, lotniczy lub autokarowy oraz również dojazd na swój rachunek. Program dowolnej spośród wycieczek jest dokładnie opisany na witrynie i sumiennie realizowany podczas wycieczki. Zapoznamy się również z promocjami i ofertami na ostatnią chwilę. Świadczymy dodatkowo obozy oraz kolonie dla dzieci. Jeśli macie Państwo pewne wątpliwości czy pytanie to proszę o skontaktowanie się pocztą elektroniczna czy też przez telefon. Jeśli są państwo obywatelami miasta w którym stoi nasze biuro zachęcamy do przyjścia gdzie nasi uśmiechnięci i rzetelni pracownicy przedstawią naszą propozycję oraz udzielą odpowiedzi na wszelkie pytanie, będą Państwo mogli zobaczyć na zdjęciach miejsca wypraw.

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • EF Obozy językowe w Anglii dla młodzieży »

  Oferujemy integracyjne obozy i kursy językowe dla młodzieży w Anglii. Program kursu został specjalnie przystosowany dla nastolatków poniżej 16 roku życia. Kursy składają się z 20 godzin lekcyjnych tygodniowo i są prowadzone na 8 poziomach zaawansowania.

  Po zajęciach czeka Was przygoda z kulturą i architekturą każdego z miast. Wejścia do muzeum, koncerty, zwiedzanie zabytków, całodniowe i weekendowe wycieczki do innych miast lub innych krajów, lekcje nurkowania, imprezy na jachcie i wiele innych.

  Wybierz grupowe obozy językowe w Anglii i wyjedź razem z rówieśnikami oraz opiekunem z Polski do jednego z brytyjskich miast: Bournemouth, Bristol, Bath, Cambridge lub też na Maltę i Santa Cruiz. Znajdziesz tam ludzi z całego świata, w Twoim wieku, gotowych na wspaniałą przygodę z EF.

  Nastolatkom bardziej samodzielnym oraz posiadających doświadczenie w podróżowaniu proponujemy obozy językowe w formie wyjazdów indywidualnych. Największą zaletą takich wyjazdów jest bardziej elastyczny dobór terminu i miejsca kursu tj. Nowy Jork czy Santa Barbara.
  obozy językowe w Anglii
  studia za granicą

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolonie »

  Róża Wiatrów została założona w 1997 roku w Łodzi przez jej obecnego właściciela i szefa Bartosza Milewskiego. Początkowo firma zajmowała się wyłącznie organizacją obozów i rejsów dla młodzieży na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Do dziś stanowi to główny obszar naszej działalności. Od samego początku największy nacisk kładliśmy na bezpieczeństwo i jakość usług, dzięki czemu grono naszych klientów szybko rosło. Z czasem, rozszerzyliśmy ofertę obozów o rejsy morskie (zarówno Bałtyk, jak i cieplejsze akweny), czartery jachtów oraz obozy młodzieżowe (nie tylko żeglarskie). W swojej ofercie posiadamy również m.in. obozy konne, wycieczki szkolne, kolonie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą na stronie obozy.mlodziezowe.com.pl.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wakacje studenckie w Chorwacji »

  Oficjalna strona wakacyjnego studenckiego miasteczka w Chorwacji - Summer Party Camp 2012. Wyjazd z Summer Party Camp, to unikalne połączenie imprez, zwiedzania, niesamowitych atrakcji oraz wspaniałego imprezowego towarzystwa studenckiego z całej Polski i zagranicy. Razem z nami przez 10 dni odpoczniesz, poimprezujesz i zaznasz smaku niezapomnianej zabawy w doborowym towarzystwie studentów z całej Polski. Wyjazdy z cyklu Summer Party Camp 2012, to najbardziej imprezowe obozy studenckie! Z nami spędzisz najlepsze wakacje pod Chorwackim w słońcem.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zimowe »

  Agenda biuro podróży - wyjedź z nami, polecamy kolonie dla dzieci i obozy młodzieżowe. Biuro organizuje wyjazdy studenckie, kolonie dla dzieci, obozy letnie i zimowe: młodzieżowe, sportowe, konne, językowe, aktywne, jeździeckie. Przekonaj się i zobacz czy warto - sprawdź nas i skorzystaj z oferty. Oferowane zimowiska, kolonie sportowe i narciarskie oraz obozy organizujemy nad morzem i w górach polskich. Organizator wypoczynku BP Agenda - organizacja obozów, oferty na lato i zimę - spływy kajakowe, tramping, obozy ekstremalne, i trekking.

  Data dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Podróży Natalie Travel Krzysztof Wiśniewski »

  Jesteśmy młodym, prężnie działającym biurem podróży, specjalizującym się w organizacji różnego rodzaju form wypoczynku dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej.W ciągu roku organizujemy wycieczki szkolne i zakładowe, zielone szkoły i kolonie, obozy letnie i zimowe, wczasy indywidualne i rodzinne oraz różnego rodzaju wyjazdy integracyjne w Polsce i za granicą.Oferując niskie ceny, gwarantujemy zarówno wysoką jakość naszych usług oraz profesjonalną obsługę pilotów i przewodników. Wysoki standard hoteli, dobre wyżywienie oraz luksusowej klasy transport powinny zachęcić Państwa do współpracy z naszym biurem.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Obozy konne »

  Zapraszamy serdecznie do poznania biura Travel Shop. Biuro podróży stawia na jakość, dlatego od lat jest pozytywnie postrzegane przez rodziców jako to, które przygotowuje najlepszej jakości wakacje dla dzieci i młodzieży. W bogatej ofercie znajdziecie zarówno najlepsze kolonie nad morzem, tylko w sprawdzonych ośrodkach, tylko z profesjonalnym programem pobytowym. Jeżeli chodzi o obozy młodzieżowe, to biuro stawia na wyjątkowej jakości programy tematyczne. Otrzymasz propozycje na obozy konne, taneczne czy piłkarskie. Zatem koniecznie już dzisiaj co mogą zaproponować w Travel Shop

  Data dodania: 26 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kolonie »

  Biuro Podróży Szarpie Travel zajmuje się organizacją imprez turystycznych. Firmę tworzą kierownicy, wychowawcy oraz piloci wycieczek. Wszyscy posiadają odpowiednie kwalifikacje oraz duże doświadczenie poparte pasją wykonywanego zawodu. Nasze Biuro Podróży wyróżnia wysoka jakość oferty poparta stosownymi zezwoleniami, koncesjami, ubezpieczeniami oraz certyfikatami. Oferujemy wycieczki dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu uzyskujemy ich satysfakcję.

  Data dodania: 04 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hentur.pl »

  Biuro Podróży Hentur to profesjonalne biuro, które oferuje Państwu szeroki zakres usług wypoczynkowych. W swojej działalności kierujemy się przede wszystkim bezpieczeństwem i zadowoleniem naszych klientów. Posiadamy Certyfikat Polskiej Izby Turystyki. Oferujemy Państwu niezwykle atrakcyjny wybór miejsc na spędzenie niezapomnianego Sylwestra, Świąt Bożego Narodzenia czy też Nowego Roku. Oferujemy wycieczki przeznaczone dla różnych grup wiekowych. Zapraszamy na stronę internetową w celu zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą!

  Data dodania: 03 10 2014 · szczegóły wpisu »